Isay - Asta Solid Kjole - Sort

799,00 DKK

Enhver kvinde har brug for en alsidig kjole som denne Asta Solid Dress i sin garderobe. Med sin maxilængde og afslappede pasform tilbyder den en ubesværet stil og maksimal komfort hele dagen. Den har en elegant v-hals og slidser i siderne, som er fine detaljer til det enkle design. Du kan lege med udseendet på Asta Solid Dress ved at tilføje et bælte for at fremhæve taljen.

Producenter:

Yderligere information

Størrelsesanbefaling:
Pasform: Maxikjole/Afslappet
Længde: Str. M = 123 cm
Ærmelængde: Str. M = 75 cm

Kvalitet: LENZING™ ECOVERO™ viscose 100%

Tilbehør

  • Fremhæv din former i denne feminine kjole. Kjolen er skåret i et løsere figursyet snit med elastik samlinger i taljen, der skaber en flatterende silhuet – og du kan markere taljen yderligere med et bælte. Gyta New Dress er designet med v-hals med smockdetalje, brede korte ærmer, slids foran og så er den længere bagpå forneden.

    799,00 DKK
    Vare disponibel i andre varianter

    799,00 DKK
    På lager